Návod pro uživatele eet.sluzba.cz. Jak získat EET lístky?


Jak funguje eet.sluzba.cz?

K evidenci své tržby v hotovosti do EET potřebujete pouze bloček EET lístků a svůj mobilní telefon. EET lístky vám vydáme my na adrese Štefánikova 1, Brno (zastávka MHD Pionýrská). Na každém EET lístku je vytištěn EET kód a v bločku je vždy 100 dvojic lístků. Horní lístek si necháváte vy, spodní dostane váš zákazník. EET lístky mají neomezenou životnost. Přijímáte-li málo hotovostních plateb, vydrží vám bloček s lístky i několik měsíců.

Při prodeji postupujete jednoduchým způsobem: Zákazník vám zaplatí hotově. Částku tržby zadáte v mobilním telefonu na stránce EVIDENCE TRŽEB do položky "Tržba". Položka "EET kód" se vyplní sama kódem následujícího nepoužitého EET lístku. Pak kliknete na tlačítko "Registrovat tržbu" a to je vše. Váš zákazník později doma zadá na hlavní stránce EET kód z lístku a ihned se mu zobrazí vaše EET účtenka.


Jak a kde získat EET lístky?

EET lístky vydáváme na adrese: pays.cz s.r.o., Štefánikova 1, Brno (zastávka MHD - Pionýrská). S dotazy prosím volejte na číslo 603 508 950.
Lístky vydáváme pouze uživatelům, kteří mají vytvořený účet na eet.sluzba.cz a provedli nákup a aktivaci bločků v uživatelské sekci.

Abychom Vám mohli vydat EET lístky, je třeba udělat několik důležitých věcí:

  1. Nejprve si prosím vytvořte účet na eet.sluzba.cz a vyplňte všechny požadované údaje.
  2. Přihlaste se svým jménem a heslem do uživatelské sekce eet.sluzba.cz.
  3. V sekci „Aktivované bločky s EET lístky“ vždy vidíte, jaké bločky jsme vám již vydali a kolik v nich ještě zbývá lístků. Pokud potřebujete další bloček, objednejte si jej v sekci „Objednávka bločků“. Jeden bloček se 100 lístky stojí 50 Kč.
  4. Objednané bločky vydáváme na adrese: pays.cz s.r.o., Štefánikova 1, Brno. V případě, že si příjdete vyzvednout svůj první bloček, vezměte si prosím s sebou mobilní telefon a občanský průkaz, bude potřeba podepsat smlouvu o pověření a ověřit vaše DIČ. Smlouvu o pověření Vám vydáme na místě.


Dokumenty ke stažení:

  1. Smlouva o pověření - dokument v PDF
  2. Proč potřebujeme smlouvu o pověření? - dokument v PDF
  3. Návod - Registrace na daňovém portále Finanční správy ČR - dokument v PDFZvládla to i Krystýna!Zde si můžete vytvořit svůj účet na eet.sluzba.cz